דברים לזכרו של יואב

במלאת שנה
עמרי דו-נור
יואב היה בן 30 במותו. הוא פעל בחייו הקצרים מדי לתיקון עולם והפיכתו לטוב וצודק יותר. יואב, שנפטר ביום הזכרון תש"ע, לא שירת בצבא בגלל מגבלות בריאות, אבל היה חייל של קבע בצבא השלום והצדק החברתי.
חבר לרבים ושותף לרבים - נפטר יואב רובין ז"ל מעורכי "חברה"
גילי גופר
יואב רובין, מעורכי "חברה", נפטר בבוקר יום שלישי, ד' אייר תשס"ט, 28 באפריל, 2009, והוא בן 30. יואב לא היה אדם בריא, אבל הוא היה אדם מלא חיים.
דברים לזכר יואב במלאת שלושים לפטירתו
יוני
שלום לכולם, קודם כל רציתי להודות, בשם המשפחה לכל מי שתרם לארגון היום הזה ולכל מי שבא. ההשתתפות שלכם באבל שלנו ובפעילויות לזכר יואב חשובה לנו יותר ממה שאתם יכולים לדמיין.
הספד ליואב
יעל
אי אפשר למצות חיים בכמה מילים. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בחיים כל כך אינטנסיביים כפי שהיו חייו הקצרים של יואב. רצינו רק לחלוק איתכם כמה היבטים שהיו מרכזיים עבורנו.
אודות יואב
חנן חריף
לראשונה נתקלתי ביואב בקורס שעסק ב"חסידות ומתנגדיה", תרגיל של פרופ' עמנואל אטקס. ג'ינג'י, קטן וצנום, עם מבט תקיף ועמדות החלטיות – בנושאי השיעור וגם בנושאים אחרים.
על יואב
לימור מינץ-מנור
מותו של יואב תפש אותי לא מוכנה. לא שבאמת אפשר להתכונן לדבר מעין זה, אך בדומה לחבריו וחברותיו הרבים ממסגרות שונות ומגוונות בהם פעל, למד ולימד, לא חשבתי ואף לא לרגע שהפרידה מיואב תהיה כה קרובה.
דברי פרידה ליואב רובין ז"ל
נעמה אפק-ברזלי
ביום ג' 28/04/09, איבדנו אדם יקר, מתנדב ופעיל , חבר קהילת הקיבוץ העירוני 'בית ישראל' מזה 12 שנים. יואב רובין, מתלמידי המחזור הראשון של המכינה הצבאית של הקיבוץ, נפטר ממחלת הסרטן בגיל 30
דברים לזכרו של יואב רובין
פרופסור מיכאל הד
הכרתי את יואב כתלמיד רציני, מעמיק ורחב אופקים, וכעוזר מחקר מסור, קפדן ושיטתי. לא הכרתי אותו די הצורך, לצערי, כאדם, כחבר, כפעיל חברתי, כמחנך.
הספד
יפתח גולדמן
יואב,
יש סוציאליסטים שאינם אוהבים בני אדם.
יש אוהבי אדם שאינם סוציליסטים.
באיזו קלישאה ותיקה מבחינים בין "אהבת האנושות" לאהבת האנשים".
אך בנשמתך התלכדו שני אלה, אַהֲבַת האנושות ואהבת האנשים, כשני חלקיו של שלם אחד.
דברי פרידה
בוני
יואב, יואב בני
הנבון, הטוב, האהוב על כולם והמלא אהבה לכולם,
יואב בני אשר אהבתי,


עמוד הבית  |  ביוגרפיה  |   דברים לזכרו  |  אלבום תמונות  |  כתבים  |  אודיו  |  ספר אורחים  |  לוח אירועים  |  קישורים
עיצוב אתרים Studio karamel    בניית אתרים ITdesigns